Пошук ключових слів у заголовках публікацій

Пошук ключових слів у заголовках публікацій

Пошук ключових слів у заголовках публікацій

Якщо вам потрібно знайти публікації, в яких ключові слова винесені в заголовки, ви можете скоритатись пошуком по заголовкам публікацій. Такий пошук ігнорує тексти публікацій. Використовуйте пошук по заголовкам, якщо вам потрібно знайти публікації, максимально сфокусовані на ваших ключових словах. Крім цього методу, ви можете також користуватись фільтром за автоматично визначеною роллю в публікації (детальніше про визначення ролі в публікації).

Для того, щоб здійснювати наскрізний пошук тільки у заголовках публікацій, я не у всьому тексті, потрібно записати ключові слова/словосполучення у такий спосіб:

Title:(Блінкен|Блинкен)

Отже, знайдуться публікації, у заголовках яких є обидва або одне із ключових слів. Із використанням такого пошуку можна поєднувати всі інші символи пошукової мови у Semantrum.


Зверніть увагу:
Цей метод більше підходить для Інтернет ЗМІ, у соцмережах заголовки постів формуються з назв сторінок/каналів у цих соцмережах. 

Пошук ключових слів у текстах публікацій

Для того, щоб здійснювати наскрізний пошук тільки у тексті публікацій, я не у заголовках, потрібно записати ключові слова/словосполучення у такий спосіб:

Text:(Блінкен|Блинкен)

Отже, знайдуться публікації, у текстах яких є обидва або одне із ключових слів.

Зверніть увагу:
 1. За замовчуванням, якщо не використовуються ці оператори, пошук здійснюється і в заголовках, і в текстах.
 2. Система автоматично визначає закінчення слів у пошуку та знаходить те ж слово із іншим закінченням. На прикладі пошукового слова «Україна» ми бачимо, що система знаходить також публікації зі словами «України», «Україною» тощо. Однак, якщо ви використовуєте "" для пошуку точного співпадіння словосполучень, необхідно символами * або ]N вказувати, які літери можуть змінюватись.
 3. Якщо ви використовуєте для пошуку довгу фразу (наприклад, назву статті), зверніть увагу на те, щоб у ній не було зайвих символів, наприклад, ком, точок, знаків оклику та запитання. Символи, які варто видаляти із пошукового запиту: ! , ; ? = № $ / \ 
 4. Запити у Semantrum не чутливі до регістру. Тобто запити місто Київ та місто київ будуть абсолютно однаковими.

Що робити, якщо...
Ви не знайшли потрібної публікації:
1. Перевірити, чи немає помилок у пошуковому запиті, звернути увагу, чи не видає помилку система під час пошуку через використання спеціальних символів.
2. Якщо ви не бачите в вашому акаунті публікації із потрібного Інтернет ЗМІ, перевірте, чи у статті є ключові слова, які присутні у налаштуваннях ваших тем. Перевірте також, наскільки давно опублікована стаття. Якщо час її публікації не перевищує 10-30 хвилин, публікація може ще не бути опрацьованою. 
3. Якщо ключові слова у публікації є, і публікація дійсно повинна була потрапити у тему, зверніться до вашого менеджера підтримки або напишіть у чат в системі. Наші менеджери підкажуть вам, чому публікації немає в акаунті, та визначать необхідні кроки для додавання джерела до моніторингу у системі.

Гарного користування системою Semantrum!
  • Related Articles

  • Інформаційно-пошукова мова у Semantrum

   Інформаційно-пошукова мова використовується у Semantrum для пошуку в Семантрумі, створення тем в Семантрумі, пошуку в Медіаархіві, пошуку в Медіа-тесті, формування автотегів. Пошук у заголовках та у текстах публікацій У системі Semantrum  можна ...
  • Пошук публікацій в темі/темах

   Пошук згадувань у темі Ви можете здійснювати наскрізний пошук за темою/темами, які наявні у вашому аккаунті. Якщо вам потрібно знайти якесь слово/персону/компанію, яка згадувалась разом із ключовими словами у певній темі, або перевірити, чи потрапила ...
  • Як здійснювати пошук у темі за словосполученням

   Під час пошуку словосполучень у темі система здійснює пошук публікацій, у яких є обидва слова із словосполучення (або більше, якщо використовується фраза або речення), але при цьому система не враховує місця знаходження цих слів у текстах. Тобто, у ...
  • Одночасний пошук декількома мовами та декількох об'єктів у темі

   Пошук декількох ключових слів через оператор АБО Якщо під час пошуку потрібного слова/персон/компанії потрібно врахувати декілька варіантів написання, в т.ч. різними мовами, використовуйте символ |. Цей символ дозволяє здійснювати пошук публікацій, в ...
  • Виключення ключових слів із пошуку (стоп-слова)

   Заперечення одного ключового слова Якщо під час пошуку потрібного слова/персон/компанії потрібно виключити присутність певного ключового слова, використовуйте символ !. Цей символ дозволяє здійснювати пошук публікацій, в який відсутнє ключове слово ...