Більшість
характеристик джерел визначаються спеціалістами під час їх підключення до
моніторингу на основі аналізу контенту, типу джерела, його структури. Деякі
характеристики визначаються автоматично.
- це назва джерела, яка визначається за даними самого ресурсу. Назву джерела можна використовувати в якості фільтру публікацій на панелі фільтрів, можна отримувати інформацію за джерелами в експортах (списку публікацій та звіту) в форматі .xlsx, у звіті в форматі .docx та у стандартних графіках.
- це країна походження джерела. Визначається спеціалістами для web-джерел; для ТБ, преси, радіо - визначається в основному за даними постачальника інформації; для соцмереж визначається за технічної можливості.
Регіон (країна) джерела визначається за такими ознаками:
Цей параметр можна використовувати як фільтр публікацій, а також отримувати інформацію за ним в експортах (списку публікацій та звіту) в форматі .xlsx.
- це область України, з якої походить джерело. Визначається спеціалістами для web-джерел; для ТБ, преси, радіо - визначається в основному за даними постачальника інформації; для соцмереж визначається за технічної можливості.
Така деталізація є лише в українських джерел, деталізація лише до області. Якщо джерело не має прив'язки до конкретної області, воно маркується як Загальноукраїнське.
Цей параметр можна
використовувати як фільтр публікацій, а також отримувати інформацію за ним в
експортах (списку публікацій та звіту) в форматі .xlsx та у звіті в форматі .docx.
– це «вага» джерела, ступінь його важливості та впливовості. Є 4 розміри джерел: дуже великі, великі, середні, маленькі. В excel-експортах маркуються літерами: XL, L, M, S відповідно.
Цей параметр можна використовувати як фільтр публікацій, а також отримувати інформацію за ним в експортах (списку публікацій та звіту) в форматі .xlsx та у звіті в форматі .docx.
- вимірюється у сумарній відвідуваності джерела, кількості глядачів, тиражі тощо в залежності від типу джерела. На основі аудиторії джерела розраховується прогнозна кількість переглядів із однієї публікації (посту, ТВ-сюжету, статті тощо, в залежності від типу джерела).
- це ті сфери, що він переважно описує, або інша характеристика джерела за його спрямованістю або приналежністю до якоїсь групи джерел. Джерело може мати декілька тематик.
- характеристика джерела, яка деталізує тип джерела. Найбільше деталізацій стосується web-джерел.
- це приналежність до медіахолдингу. Визначається за відкритими офіційними даними. Цей параметр можна використовувати як фільтр публікацій, а також отримувати інформацію за ним в експортах (списку публікацій та звіту) в форматі .xlsx та у звіті в форматі .docx.
- це параметр
статі (чоловік/жінка), який визначається для особистих сторінок в соцмережах. В
системі визначається стать автора в соцмережі за значеннями, вказаними самими
користувачами, цей параметр визначається за технічної можливості. Групам в
соцмережах відповідає значення «Спільнота» в демографії. Демографія
вивантажується в експорті списку публікацій в форматі .xlsx.
- визначається
для особистих сторінок в соцмережах. В системі визначається вік автора в
соцмережі за значеннями, вказаними самими користувачами, цей параметр визначається
за технічної можливості. Вік вивантажується в експорті списку публікацій в
форматі .xlsx.
– визначається окремо для кожної публікації джерела, оскільки у публікацій в Інтернет-ЗМІ та в друкованій пресі можуть бути різні автори.