Як експортувати публікації з теми у форматі .docx

Як експортувати публікації з теми у форматі .docx

Ви можете експортувати із системи публікації у різних форматах. Якщо вам потрібно отримати тексти публікацій та основні дані про них, оберіть формати експорту публікацій у .docx. 
Експортувати публікації у .docx можна:
 1. із окремого відкритого документу;
 2. із однієї теми;
 3. із декількох тем;
 4. із режиму перегляду тегів.

Як експортувати текст публікації під час її перегляду

Якщо ви переглядаєте стрічку публікацій, ви можете відкрити будь-яку із них для детального перегляду. Для цього потрібно натиснути на картку публікації.
Під час перегляду відкритого документу ви можете експортувати його текст у форматі .docx. Для цього у правій верхній частині документу натисніть на іконку текстового документу.Після формування файлу натисніть "Підтвердити" та очкуйте завантаження документу.Як експортувати публікації із однією або декількох тем

КРОК 1. Оберіть потрібну тему/теми.
Для того, щоб експортувати публікації із однієї теми, натисніть на її назві у списку тем. 
Якщо вам потрібно експортувати публікації із декількох тем одразу, після обрання першої теми натисніть на чекбокси потрібних тем, а потім - натисніть ОК внизу списку тем. Детальніше про перегляд тем.

КРОК 2. Оберіть потрібні публікації.
Після обрання потрібної теми/тем, оберіть публікації, які необхідно експортувати. Ви можете обрати всі відфільтровані публікації через чекбокс на панелі роботи з публікаціями, або ви можете обрати декілька потрібних публікацій через чекбокси на картках публікацій.КРОК 3. Відкрийте меню експортів на панелі інструментів.

КРОК 4. Оберіть варіант експорту - експорт обраної кількості документів.

КРОК 5. Оберіть формат експорту .docx.


Якщо ви працюєте в одній темі, оберіть варіант експорту - з повними чи скороченими текстами публікацій. Детальніше про експорти скорочених текстів (анотацій).
Після закінчення вибору всіх опцій розпочнеться експорт документу. У лівій нижній частині вікна з'явиться повідомлення про підготовку експорту. Зачекайте, поки з'явиться ще одне повідомлення про вдалий експорт. Натисніть "Підтвердити" та очкуйте завантаження документу.

Як експортувати публікації з режиму перегляду тегів

Ви можете експортувати публікації, в яких наявні обрані вами тег/теги, незалежно від того, до якої теми потрапи публікації з цим тегом/тегами. 
Для експорту публікації за тегом/тегами перейдіть у режим тегів (детальніше про перегляд у режимі тегів), оберіть тег/теги та оберіть потрібний формат експорту.

КРОК 1. Перейдіть у режим перегляду тегів.КРОК 2. Оберіть потрібні тег/теги.

Якщо у вашому акаунті є теги с групи тегів, ви можете обрати всю групу, натиснувши на чекбокс біля її назви.КРОК 3. Відкрийте меню експортів на панелі інструментів.

КРОК 4. Оберіть варіант експорту - експорт обраної кількості документів.

КРОК 5. Оберіть формат експорту .docx.

Після закінчення вибору всіх опцій розпочнеться експорт документу. У лівій нижній частині вікна з'явиться повідомлення про підготовку експорту. Зачекайте, поки з'явиться ще одне повідомлення про вдалий експорт. Натисніть "Підтвердити" та очкуйте завантаження документу.

Як використовувати навігацію у експорті у Word 

Кожен звіт або медіа дайджест у Semantrum у форматі Word вже має Автоматичний зміст на першій сторінці. Ця опція допомагає вказати заголовки публікацій, а також прискорить і полегшить пошуку необхідних публікацій, групи публікацій у спецекспортах. Тобто можна не гортати нескінченні полотна за допомогою мишки і одним клацанням перескакувати на потрібні фрагменти. Більше про Як використовувати навігацію у експорті у Word?

Як налаштувати отримання нових публікацій за темою

Якщо Ви бажаєте отримувати сповіщення за новими публікаціями у Вашій темі/темах у Semantrum, варто підписатися на розсилку за обраною темою. Дізнайтесь бульше - тут.

Гарного користування системою Semantrum!

  • Related Articles

  • Як експортувати публікації з теми у форматі .xlsx

   Ви можете експортувати із системи публікації у різних форматах. Якщо вам потрібно отримати тексти публікацій та основні дані про них, оберіть формати експорту публікацій у .xlsx. Експортувати публікації у .xlsx можна: із однієї теми; із декількох ...
  • Що таке теги і як їх використовувати?

   Що таке тег? Це мітка, яка може проставлятись на публікаціях автоматично або вручну. Це свого роду класифікаційна ознака. Теги дозволяють фільтрувати публікації, формувати за ними графіки, експортувати дані до звіту. В системі також можна налаштувати ...
  • Експорти у Semantrum

   У системі Semantrum доступний 22 варіанти експорту. Вони відрізняються між собою за форматами, даними, типами, тощо. У цій статті ми перелічимо всі існуючі у системі формати експортів. Основні види експортів, доступні в системі, - це експорти звітів ...
  • Як експортувати сюжети у форматі .docx

   В режимі сюжетування (дізнайтесь більше про те, що таке сюжетування) ви можете експортувати сюжетовані списки публікацій у різних форматах: із різною кількістю та форматом даних, із повними та скороченими текстами публікацій. Які опції можливі для ...
  • Експорти скорочених текстів (анотацій)

   Якщо у вашому інформаційному полі досить багато публікацій, експорт текстів публікацій у форматі .docx може бути дещо незручним. Щоб скоротити час на роботу із текстами публікацій, ви можете користуватись експортами публікацій із автоматичними ...