Розрахунок кількості контактів для ТВ-сюжетів
Прогнозна кількість контактів ТВ-сюжета розраховується за коефіцієнтом з урахуванням часу виходу сюжету відносно доби (вранішній прайм-тайм, вечірній прайм-тайм, денний чи нічний час).
Для оцінки аудиторії телеканалу використовуються дані про середню частку глядачів для кожного каналу (Shr, %) за даними агенції BIG DATA UA, яка збирає дані декількох платформ-провайдерів сервісів IPTV і OTT. Дані оновлюються щомісяця. Для підрахунку охоплення сюжетів марафону "Єдині новини" сумуються показники каналів, які повністю його транслюють (1+1 Марафон, ICTV, Інтер).
Розрахунок кількості контактів для радіостанцій
Для оцінки аудиторії радіослухання використовуються результати дослідження «Українські медіа, ставлення та довіра у 2023 році», яке було виконано InMind на замовлення міжнародної організації Internews, що реалізує проєкт «Медійна програма в Україні» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Розрахунок радіослухання окремого радіосюжету розраховується з використанням коефіцієнта з урахуванням часу виходу сюжету (ранковий прайм-тайм, вечірній прайм-тайм, денний або нічний час).
Розрахунок кількості контактів для статей із друкованих ЗМІ
Для оцінки аудиторії друкованого видання використовуються дані про заявлені виданням тиражі. Кількість переглядів окремої статті у номері друкованого видання дорівнює тиражу видання. Оновлення даних раз на рік.
Розрахунок кількості контактів для соцмереж
Для Facebook,
YouTube, Twitter, Instagram, Telegram, TikTok та LinkedIn використовуються дані про кількість підписників сторінки, на основі яких, залежно від "величини" аудиторії сторінки, розраховується прогнозна кількість переглядів окремого повідомлення. Для коментарів охоплення не розраховується. Крім того, для підключених до системи сторінок соцмереж збираються дані про кількість лайків, поширень, коментарів та переглядів (якщо такі дані доступні у соцмережі). Детальніше про відображення метрик з соцмереж.
Гарного користування системою Semantrum!