Додаткові можливості налаштування експортів сюжетів у Word

Додаткові можливості налаштування експортів сюжетів у Word

Що таке спецекспорт?

Спеціальний експорт сюжетів  - це експорт сюжетів з групуванням за обраними критеріями, наприклад, додатковими налаштуваннями сортування і групування сюжетів, реквізитів (додаткові поля з інформацією про публікацію), які виводяться в експорті для сюжетів.

Групування сюжетів у спецекспорті полягає у тому, що у дайджесті створюються розділи за потрібним вам параметром. Якщо ви оберете групування за тональністю, то у дайджесті будуть створені розділи за тональністю (позитив, негатив, нейтрал), якщо ви оберете групування за тегами - будуть створені розділи за наявними в акаунті тегами.
Крім того, параметрів для формування розділів можна обирати декілька. Наприклад, можна обрати групування сюжетів за тональністю і за тегами. Тоді ви отримаєте розділи за тональністю, в середині яких будуть розміщені також розділи за тегами. Так ви отримаєте групування сюжетів за тональністю із розподілом за вашими брендами або спікерами (в залежності від того, які саме теги налаштовані у вашому акаунті).

Завдяки спецекспортам ви отримаєте структурований дайджест, пошук необхідних сюжетів стане зручніше, ви зможете швидко і без зайвих зусиль знайти потрібний вам сюжет у експорті.

Зверніть увагу:
 1. Спецекспорти доступні тільки у форматі Word.
 2. Для створення/редагування/видалення спецекспорту зверніться до менеджера підтримки або напишіть у чат в системі.
 3. За замовчуванням у спецекспортах виводиться дата і час публікації, тип джерела, URL першоджерела, охоплення.

Навіщо використовувати спецекспорт ?
Спецекспорти стануть у пригоді, коли потрібно отримати тексти публікацій та основні дані про них з сортуванням за такими параметрами:
 1. Тональність;
 2. Приналежність до теми;
 3. Теги/автотеги;
 4. Групи тегів (теги з префіксом);
 5. Тип джерела;
 6. Вага джерела.
За допомогою спецекпортів Ви можете налаштувати відображення додаткових реквізитів для публікацій, наприклад:
 1. URL документа у Semantrum;
 2. Тональність;
 3. Охоплення;
 4. Вага джерела;
 5. Країна джерела;
 6. Область джерела (для українських джерел);
 7. Роль в публікації;
 8. Теги/автотеги.


Зверніть увагу:
 1. У випадку групування за тональністю в експорті спочатку виводиться негатив, потім позитив, потім нейтрал.
 2. Під час групування за темами, за тегами або за тегами з префіксом розділи розташовуються за алфавітом.
 3. У випадку групування за тегами або за тегами з префіксами документ, у якому є кілька тегів, виводитиметься кілька разів у відповідних цим тегам розділах.
 4. Під час групування за тегами з префіксами автоматично додається групування за тегами всередині кожної групи.

Як експортувати спеціальні експорти сюжетів

Згенеруйте сюжеті в одній або декількох темах (дізнайтесь, як сгенерувати сюжети).

КРОК 1. Після того, як система сформувала сюжети за обраною темою/темами, оберіть потрібні сюжети.

Ви можете обрати декілька сюжетів індивідуально за чекбоксами на картках публікацій, або обрати всі відфільтровані сюжети за чекбоксом на верхній панелі інструментів.

КРОК 2. Відкрийте меню експортів на панелі інструментів.

КРОК 3. Оберіть варіант експорту - спеціальний експорт.
КРОК 4. Оберіть вид спецекспорту.

Після закінчення вибору всіх опцій розпочнеться експорт документу. У лівій нижній частині вікна з'явиться попередження про підготовку експорту. Зачекайте, поки з'явиться повідомлення про вдалий експорт. Натисніть "Підтвердити" та очікуйте завантаження документу.

Як використовувати навігацію у експорті у Word ?

Кожен звіт або медіа дайджест у Semantrum у форматі Word вже має Автоматичний зміст на першій сторінці. Ця опція допомагає вказати заголовки публікацій, а також прискорити і полегшити пошуку необхідних публікацій, групи тегів у спецекспортах. Тобто, можна не гортати нескінченні полотна за допомогою мишки і одним клацанням перескакувати на потрібні фрагменти.
Для того, щоб відкрити автоматичний зміст у документі перейдіть на першу сторінку.
Крок 1. Натисніть на текст "Клацніть правою кнопкою миші, щоб оновити вміст."
Крок 2. У випадаючому списку оберіть "Оновити поле".

Далі перед вами відкриється зміст, з якого ви зможете переходити до публікації.
Крок 3. Для переходу до реквізитів та повного тексту публікації натисніть Ctrl та наведіть на назву публікації зі списку.Для того, щоб тримати Автоматичний звіт завжди під рукою під час перегляду звіту, скористайтесь Панелю навігації у Word.
Крок 1.Щоб відкрити область переходів, натисніть клавіші Ctrl+F або перейдіть на вкладку Подання.
Крок 2. Виберіть область переходів.


Перейдіть до вікна Навігації. Тут ви можете переглядати публікації за заголовками публікацій. Щоб перейти до заголовка в документі, клацніть його в області переходів.

Також у вікні Навігації ви можете шукати неохідні вам публікації, використовуючи поле Пошуку. У полі пошуку у верхній частині області переходів введіть текст, який потрібно знайти.


Виберіть результат, щоб переглянути його в документі, або перегляньте всі результати, клацнувши стрілки вгору та вниз.


  • Related Articles

  • Додаткові можливості налаштування експортів у Word

   У системі Semantrum доступний 21 варіант експорту. Вони відрізняються між собою за форматами, даними, типами, тощо. Дізнатися більше про основні види експортів у Semantrum. Окрім основних видів експорту, ви також можете скористатися більш гнучкими та ...
  • Експорти у Semantrum

   У системі Semantrum доступний 22 варіанти експорту. Вони відрізняються між собою за форматами, даними, типами, тощо. У цій статті ми перелічимо всі існуючі у системі формати експортів. Основні види експортів, доступні в системі, - це експорти звітів ...
  • Як використовувати навігацію у експорті у Word

   У системі Semantrum користувач може самостійно згенерувати автоматичний звіт за темою. Ви можете експортувати із системи звіти у форматі .docx, .xlsx чи pptx. Дізнайтесь більше про Експорти у Semantrum. Кожен звіт або медіа дайджест у Semantrum у ...
  • Як експортувати сюжети у форматі .docx

   В режимі сюжетування (дізнайтесь більше про те, що таке сюжетування) ви можете експортувати сюжетовані списки публікацій у різних форматах: із різною кількістю та форматом даних, із повними та скороченими текстами публікацій. Які опції можливі для ...
  • Автоматичний звіт за темою у Word

   Автоматичний звіт за темою у Word У системі Semantrum користувач може самостійно згенерувати автоматичний звіт за темою. Ви можете експортувати із системи звіти у форматі .docx, .xlsx чи .pptx. Якщо вам потрібно отримати готовий медіа-звіт за вашим ...