Автоматичний звіт за темою у Word

Автоматичний звіт за темою у Word

Автоматичний звіт за темою у Word

У системі Semantrum користувач може самостійно згенерувати автоматичний звіт за темою. Ви можете експортувати із системи звіти у форматі .docx, .xlsx чи .pptx. Якщо вам потрібно отримати готовий медіа-звіт за вашим об'єктом моніторингу з основними графіками, текстовими підписами до них та головними сюжетами, оберіть формат експорту публікацій у .docx.У звіті ви отримаєте інформацію про динаміку кількості публікацій та охоплення аудиторіїтональність та Індекс лояльності медіа, теми згадувань (за налаштованими тегами), основні сюжети, головні джерела (за кількістю публікацій та за охопленням), типи ЗМІ, вагу ЗМІ, медіа-холдинги, головні джерела негативних та позитивних публікацій.

Ви можете експортувати звіт .docx, якщо ви переглядаєте одну тему. Якщо вам потрібно отримати звіт одночасно за декількома темами, ви можете завантажити автоматичний звіт з порівняння тем.

Автоматичний звіт формується повністю на основі тих фільтрів, які ви застосували у темі. Таким чином, ви можете формувати звіти за різними періодами часу та параметрами. Якщо вам потрібно отримати звіт за тегом, оберіть тему, в якій зустрічається цей тег, оберіть потрібний тег на панелі фільтрів та завантажте звіт.

У звіті ви може редагувати вигляд графіків, а також дані, на яких вони побудовані.

Зверніть увагу:
Звіти в Word не доступні з режиму сюжетування, без обраної теми та з вкладки Теги.

Як експортувати автоматичний звіт за темою у Word


КРОК 1. Оберіть потрібну тему.


КРОК 2. Відкрийте меню експортів на панелі інструментів.

КРОК 3. Оберіть варіант експорту - експорт звіту по темі.

КРОК 4. Оберіть формат експорту .docx.

Зверніть увагу:
Для експорту звіту по темі не потрібно обирати публікації

Після закінчення вибору всіх опцій розпочнеться експорт документу. У лівій нижній частині вікна з'явиться повідомлення про підготовку експорту. Зачекайте, поки з'явиться ще одне повідомлення про вдалий експорт. Натисніть "Підтвердити" та очкуйте завантаження документу.

Що робити, якщо...
Якщо вам потрібно отримати тексти публікацій та основні дані про них, оберіть формати експорту публікацій у .docx  чи .xlsx.
Якщо ви моніторите декілька тем та вам важливо порівняти їх розповсюдження та інші параметри,  ви можете скористатись відповідним розділом у режимі перегляду графіків (детальніше про автоматичну візуальну аналітику), а також експортувати автоматичний звіт із порівняння тем у форматі .docx. Звіт формується, якщо обрано від 2 до 5 тем.

Якщо у в звітах чи стандартних графіках  ви не знаходите потрібних даних, зверніться до менеджера підтримки або продажів щодо налаштування в вашому акаунті персонального дашборду. Що таке дашборд та яким він може бути, - читайте тут.

Як отримувати розсилку на пошту звіту за темою у Word

У системі Semantrum є можливість отримувати на e-mail розсилки із вкладеними файлами. Дізнайтесь як налаштувати таку розсилку - тут.


  • Related Articles

  • Автоматичний звіт за темою у Excel

   Автоматичний звіт за темою у Excel У системі Semantrum користувачі можуть самостійно згенерувати автоматичний звіт за темою. Ви можете експортувати із системи звіти у форматі .docx, .xlsx чи .pptx. Якщо вам потрібно отримати готовий медіа-звіт за ...
  • Автоматичний звіт за темою у Power Point

   Автоматичний звіт за темою у Power Point У системі Semantrum користувач може самостійно згенерувати автоматичний звіт за темою. Ви можете експортувати із системи звіти у форматі .docx, .xlsx чи pptx. Якщо вам потрібно отримати готовий медіа-звіт за ...
  • Експорти у Semantrum

   У системі Semantrum доступний 22 варіанти експорту. Вони відрізняються між собою за форматами, даними, типами, тощо. У цій статті ми перелічимо всі існуючі у системі формати експортів. Основні види експортів, доступні в системі, - це експорти звітів ...
  • Автоматичний звіт з порівняння тем

   Якщо ви моніторите декілька тем та вам важливо порівняти їх розповсюдження та інші параметри, ви можете скористатись відповідним розділом у режимі перегляду графіків (детальніше про автоматичну візуальну аналітику), а також експортувати спеціальний ...
  • Як використовувати навігацію у експорті у Word

   У системі Semantrum користувач може самостійно згенерувати автоматичний звіт за темою. Ви можете експортувати із системи звіти у форматі .docx, .xlsx чи pptx. Дізнайтесь більше про Експорти у Semantrum. Кожен звіт або медіа дайджест у Semantrum у ...