Групування тегів за допомогою префіксів

Групування тегів за допомогою префіксів

Групування тегів за допомогою префіксів

Теги можуть групуватися за наявності у назві т.зв. префікса тега - слова або кількох слів, після яких стоїть двокрапка і далі назва тега. Цей префікс є назва групи тегів. 

Групування тегів дозволяє вам:
 1. бачити у фільтрі за тегами теги окремих груп;
 2. в режимі перегляду тегів бачити впорядкований за групами список тегів та обирати всі теги групи в один клік;
 3. в режимі графіків обирати теги певної групи для отримання статистики саме за цією групою;
 4. в інтерактивному дашборді обирати групи тегів для побудови графіків за всіма тегами цієї групи;
 5. в експорті списку публікацій у форматі .xlsx отримувати дані про кожну групу тегів в окремій колонці, що полегшить фільтрування даних та побудову таблиць і графіків на основі даного експорту.

Як створити групу тегів?

Ви можете створювати теги з префіксом вручну або передати менеджеру список автотегів з префіксом для налаштування. Детальніше про автоматичне тегування публікацій. Виглядають теги з префіксом так: Персони:Бондаренко Дмитро, де "Персони:" - це префікс, спільний для всієї групи тегів, "Бондаренко Дмитро" - назва даного тегу. 

Наприклад, якщо Вам потрібно виокремити публікації, у яких згадуються певні особи вашої компанії, топ-менеджери, події тощо, варто написати теги наступним чином: Персони:Бондаренко Дмитро, Персони:Куліш Олександр тощо. Або вам необхідно виокремити бренди або продукти вашої організації, наприклад, Tesla:Model S, Tesla:Model Y тощо. Детальніше про тегування публікацій.

Зверніть увагу:
Для того, щоб згрупувати теги під префіксом, необхідно, щоб вони були написані однаково, без зайвих проблів і символів, наприклад: Персони:Бондаренко Дмитро, Персони:Свириденко Віктор і тд.

Перегляд у режимі тегів

Стрічку повідомлень можна переглядати не тільки в режимі тем, але і у режимі тегів. Дізнатися більше про перегляд у режимі тегів.


Заборонені символи для створення та редагування тегів

~!@#$%^&*()+=[{]}|\/,<>?;
Система може дати зберегти тег із деякими з них, проте вони провокують певні проблеми при масовій роботі з тегами.

Фільтри за тегами

При роботі з документами обраної теми/тем у правій панелі фільтрів, ви можете знайти всі теги, що були проставлені на публікаціях та їх кількість. Ви також можете обирати один чи декілька тегів: перетинати, об'єднувати їх між собою та заперечувати. Дізнайтесь більше про керування фільтрами.


Робота з тегами

Теги можна проставляти на публікаціях у вашому акаунті, інтерфейсі, можна вручну додавати ручні теги, і заведені автотеги. При проставленні тегів вручну при введенні перших літер з'являються підказки зі списком введених раніше автотегів та тегів у Вашому акаунті. В цьому списку можна натиснути на потрібний варіант і проставити тег на документі, або вписати новий тег і проставити тег на документі. Детальніше про тегування публікацій.

Користувачі можуть вручну редагувати/додавати/видаляти теги як для окремої публікації, так і для великої кількості публікацій. Дізнатись більше про масове тегування публікацій. Крім того, працювати з тегами можна одразу для цілих сюжетів. Дізнатися більше про роботу з тегами у режимі перегляду сюжетів.

Експорти за тегами

Ви можете експортувати публікації, в яких наявні обрані вами тег/теги, незалежно від того, до якої теми потрапи публікації з цим тегом/тегами. Для експорту публікації за тегом/тегами перейдіть у режим тегів (детальніше про перегляд у режимі тегів), оберіть тег/теги та оберіть потрібний формат експорту.
Ви також отримаєте дані про наявні теги в експорті із обраної вами теми. Детальніше про те, як експортувати публікації з теми у форматі .xlsx.

Теги без префіксу в експорті у форматі .xlsx будуть відображені у колонці "Теги". Для кожної публікації у вашому експортному файлі будуть через кому перелічені всі теги без префіксу, які наявні на даній публікації. Особливістю тегів з префіксами є те, що для кожної такої групи в експорті в .xlsx буде створена окрема колонка. Колонка буде мати назву групи тегів, тобто її префікс, та буде містити теги тільки даної групи. Якщо публікація має декілька тегів однієї групи, вони будуть перелічені у цій колонці через кому. Таким чином, ви зможете в подальшому використовувати експорти даних про теги для більш зручної роботи із ними (для сортування публікацій або самостійної побудови аналітики).


Групування публікацій в експортах за тегами

За наявністю тегів можна згрупувати публікації в експорті списку публікацій у форматі .docx. Цю функцію можна використовувати, якщо вам потрібно структурувати прес-кліпінги за згадуваннями спікерів, організацій чи брендів. Для того, щоб налаштувати спеціальні експорти у Word, зверніться до менеджера підтримки або напишіть у чат в системі.

Статистика та візуальна аналітика за тегами

Щоб отримати статистику за всіма чи групою тегів, скористайтесь режимом "Графіки". Детальніше про автоматичну візуальну аналітику (режим "Графіки").

Крім того розгорнуту статистику за тегами ви можете отримати в інтерактивному дашборді. Детальніше про те, що таке дашборд і які його можливостіДані про кількість згадувань групи тегів у темі можна отримати з автоматичних звітів у форматах .docx та xlx. Автоматичний звіт за темою у Word. Автоматичний звіт за темою у Excel.

  • Related Articles

  • Що таке теги і як їх використовувати?

   Що таке тег? Це мітка, яка може проставлятись на публікаціях автоматично або вручну. Це свого роду класифікаційна ознака. Теги дозволяють фільтрувати публікації, формувати за ними графіки, експортувати дані до звіту. В системі також можна налаштувати ...
  • Що таке автоматичне тегування публікацій?

   Що таке автотеги? Автоматичні теги - це додаткова автоматична класифікація публікацій на основі ключових слів, які у них згадуються. Автотеги налаштовуються індивідуально для кожного акаунту та додаються до публікацій автоматично після їх надходження ...
  • Експорти у Semantrum

   У системі Semantrum доступний 22 варіанти експорту. Вони відрізняються між собою за форматами, даними, типами, тощо. У цій статті ми перелічимо всі існуючі у системі формати експортів. Основні види експортів, доступні в системі, - це експорти звітів ...
  • Додаткові можливості налаштування експортів у Word

   У системі Semantrum доступний 21 варіант експорту. Вони відрізняються між собою за форматами, даними, типами, тощо. Дізнатися більше про основні види експортів у Semantrum. Окрім основних видів експорту, ви також можете скористатися більш гнучкими та ...
  • Як експортувати публікації з теми у форматі .docx

   Ви можете експортувати із системи публікації у різних форматах. Якщо вам потрібно отримати тексти публікацій та основні дані про них, оберіть формати експорту публікацій у .docx. Експортувати публікації у .docx можна: із окремого відкритого ...