Автоматичний звіт за темою у Power Point

Автоматичний звіт за темою у Power Point

Автоматичний звіт за темою у Power Point

У системі Semantrum користувач може самостійно згенерувати автоматичний звіт за темою. Ви можете експортувати із системи звіти у форматі .docx, .xlsx чи pptx. Якщо вам потрібно отримати готовий медіа-звіт за вашим об'єктом моніторингу з основними графіками, статистичними даними та короткими текстовими підписами до них, оберіть формат експорту звіту у .pptx.У звіті ви отримаєте інформацію про динаміку кількості публікацій та охоплення аудиторіїтональність та Індекс лояльності медіа, ролі в публікаціяхсуб'єктністьтипи ЗМІ, головні джерела (за кількістю публікацій та за охопленням), головні джерела негативних та позитивних публікацій, медіа-холдинги, країни та регіони джерел, ТОП-25 публікацій за охопленнями, ТОП негативних та позитивних публікацій.
Якщо у вашому акаунті використовуються теги, у звіті ви також знайдете рейтинг тегів за кількістю публікацій та дані про тональність публікацій з тегами. Якщо ви використовуєте групування тегів, то рейтинги будуть відображатись окремо для кожної групи тегів, та окремо - для тегів без групи.

Автоматичний звіт формується повністю на основі тих фільтрів, які ви застосували у темі. Таким чином, ви можете формувати звіти за різними періодами часу та параметрами. Якщо вам потрібно отримати звіт за тегом, оберіть тему, в якій зустрічається цей тег, оберіть потрібний тег на панелі фільтрів та завантажте звіт.

Усі графіки звіту ви може самостійно редагувати як з візуальної точки зору, так і з точки зору даних, на яких вони побудовані.

Мова звіту залежить від мови інтерфейсу, налаштованої вами в акаунті. Детальніше про налаштування користувача.

Зверніть увагу:
 1. Ви можете експортувати звіт .pptx, якщо ви переглядаєте одну тему. Звіти в Power Point не доступні з режиму сюжетування, без обраної теми та з вкладки Теги.
 2. Якщо в обраній вам темі та за обраними фільтрами немає певних параметрів, наприклад, згадувань у джерелах холдингів чи у регіональних джерелах, у звіті не буде відповідних слайдів (за медіахолдингами та регіонами джерел). Слайд за країнами джерел наявний у звіті тоді, коли у відфільтрованому вами масиві є публікації з джерел інших країн, крім України. Слайди за роллю у публікаціях та суб'єктністю відображаються, якщо у відфільтрованих публікаціях визначаються ці показники. Дізнайтесь більше про те, як налаштувати визначення ролі та суб'єктності публікацій. 
 3. На графіках з динамікою дані можуть відображатись за годинами, днями, тижнями, місяцями та роками, - в залежності від обраного у фільтрах періоду.

Як заощадити час на отриманні щомісячного звіту?
Ви можете не тільки вивантажувтаи звіт самостійно, але й підписатись на отримання щомісячного звіту разом із дайджестом за місяць. Детальніше про те, як налаштувати розсилки з дайджестами.

Як експортувати автоматичний звіт за темою у Power Point


КРОК 1. Оберіть потрібну тему.

КРОК 2. Відкрийте меню експортів на панелі інструментів.

КРОК 3. Оберіть варіант експорту - експорт звіту по темі.

КРОК 4. Оберіть формат експорту .pptx.

Зверніть увагу:
Для експорту звіту по темі не потрібно обирати публікації

Після закінчення вибору всіх опцій розпочнеться експорт документу. У лівій нижній частині вікна з'явиться повідомлення про підготовку експорту. Зачекайте, поки з'явиться ще одне повідомлення про вдалий експорт. Натисніть "Підтвердити" та очкуйте завантаження документу.

Що робити, якщо...
 1. Якщо вам потрібно отримати тексти публікацій та основні дані про них, оберіть формати експорту публікацій у .docx  чи .xlsx.
 2. Якщо ви моніторите декілька тем та вам важливо порівняти їх розповсюдження та інші параметри,  ви можете скористатись відповідним розділом у режимі перегляду графіків (детальніше про автоматичну візуальну аналітику), а також експортувати автоматичний звіт із порівняння тем у форматі .docx. Звіт формується, якщо обрано від 2 до 5 тем.

Якщо ви потребує налаштування звіту за вашими персональними побажаннями, ви можете замовити аналітичні послуги у Semantrum.

Якщо у в звітах чи стандартних графіках  ви не знаходите потрібних даних, зверніться до менеджера підтримки або продажів щодо налаштування в вашому акаунті персонального дашборду. Що таке дашборд та яким він може бути, - читайте тут

Зверніть увагу:
Якщо ви завантажили звіт на мобільному пристрої та у вас виникають проблеми з відображенням графіків у документі, будь ласка, переконайтесь, що ви використовуєте  додатки від Microsoft.

Як отримувати розсилку на пошту звіту за темою у Power Point

У системі Semantrum є можливість отримувати на e-mail розсилки із вкладеними файлами. Дізнайтесь як налаштувати таку розсилку - тут.


  • Related Articles

  • Автоматичний звіт за темою у Excel

   Автоматичний звіт за темою у Excel У системі Semantrum користувачі можуть самостійно згенерувати автоматичний звіт за темою. Ви можете експортувати із системи звіти у форматі .docx, .xlsx чи .pptx. Якщо вам потрібно отримати готовий медіа-звіт за ...
  • Автоматичний звіт за темою у Word

   Автоматичний звіт за темою у Word У системі Semantrum користувач може самостійно згенерувати автоматичний звіт за темою. Ви можете експортувати із системи звіти у форматі .docx, .xlsx чи .pptx. Якщо вам потрібно отримати готовий медіа-звіт за вашим ...
  • Експорти у Semantrum

   У системі Semantrum доступний 22 варіанти експорту. Вони відрізняються між собою за форматами, даними, типами, тощо. У цій статті ми перелічимо всі існуючі у системі формати експортів. Основні види експортів, доступні в системі, - це експорти звітів ...
  • Автоматичний звіт з порівняння тем

   Якщо ви моніторите декілька тем та вам важливо порівняти їх розповсюдження та інші параметри, ви можете скористатись відповідним розділом у режимі перегляду графіків (детальніше про автоматичну візуальну аналітику), а також експортувати спеціальний ...
  • Як використовувати навігацію у експорті у Word

   У системі Semantrum користувач може самостійно згенерувати автоматичний звіт за темою. Ви можете експортувати із системи звіти у форматі .docx, .xlsx чи pptx. Дізнайтесь більше про Експорти у Semantrum. Кожен звіт або медіа дайджест у Semantrum у ...